هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

سابقه:  10 سال

ایمیل: feed.hyman@gmail.com

تلفن: 12345678-041

فرد هیمن

مدیرعامل Lmsmart

سلام! من هیمن هستم من یک توسعه دهنده هستم که علاقه جدی به تدریس دارم. من چند سال گذشته را صرف آموزش برنامه‌نویسی در 2 بوت کمپ همه‌جانبه به مردم کرده‌ام که در آن به صدها نفر کمک کرده‌ام تا توسعه‌دهنده وب شوند. البته، من یک کارآفرین پرشور از ملبورن استرالیا هستم!

تنوع تجربیات

قبل از پیوستن، جیمز در دانشگاه عبری، مؤسسه مدیریت اورشلیم تدریس می کرد و در ارتش کشورم خدمت می کرد. Orit که در امور مدنی و حرفه ای فعال است، اخیراً، من به عنوان مربی اصلی و مدیر برنامه درسی، برنامه 6 ماهه فراگیر Galvanize’s SF را رهبری کردم. پس از فارغ التحصیلی از کلاس من، 94٪ از دانش آموزان من نقش توسعه دهنده تمام وقت را دریافت کردند.

از آن زمان، زمانم را بر آوردن تجربه تدریس در کلاس به یک محیط آنلاین متمرکز کردم. در سال 2021 دوره آموزشی Bootcamp توسعه‌دهنده وب خود را راه‌اندازی کردم، که از آن زمان به یکی از پرفروش‌ترین و دارای رتبه برتر در Gostudy تبدیل شده است. همچنین LMSMart بهترین مربی جدید سال 2021 انتخاب شدم.

تحصیلات

من سال‌ها صرف کشف «فرمول» آموزش مهارت‌های فنی در یک محیط کلاسی کرده‌ام، و واقعاً هیجان‌زده‌ام که سرانجام تخصصم را با شما به اشتراک می‌گذارم.

می توانم با اطمینان بگویم که دوره های آنلاین من بدون شک جامع ترین دوره های موجود در بازار هستند.

تخصص و مهارت

سخنرانی ها
95%
مهارت من
50%
مشاوره
90%